„Wiosna przyszła do nas – wspólne świętowanie nad zalewem”

21 marca, w pierwszy dzień wiosny, przedszkolaki oraz uczniowie klas I, II i III wspólnie świętowali nadejście nowej pory roku. Z tej okazji zorganizowano spacer nad zalew w Nieliszu. Wydarzenie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Było wesoło, kolorowo i bardzo przyjemnie. Dzieci aktywnie uczestniczyły w powitaniu wiosny, niosąc własnoręcznie wykonane kwiaty z bibuły oraz gałązki ozdobione kolorowymi wstążeczkami. Na miejscu zorganizowano również gry i zabawy ruchowe, które dostarczyły uczestnikom wiele radości i uśmiechu. Spacer był doskonałą okazją do integracji uczniów oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Wspólne świętowanie pozwoliło wszystkim poczuć wiosenny nastrój i cieszyć się pięknem budzącej się do życia przyrody.